Sk, 01.10.2023, 20:45
| RSS
Skyriaus kategorijos
VSK [46]
Sveikata [19]
Gyvenimas [55]
Mokslas, isTorija [29]
Meniu
Apklausa
Kokius narkotikus vartojate?
Viso atsakymų: 1079
Prasmingos mintys
Pravdozor LT
Pravdozor LT
 • plačiau • Draugaukime :)
  Žinok Tiesą Facebook'e

  Žinok Tiesą

  Susikurk savo ženkliuką
  Mes facebook'e
  Sistema Orphus
  Sistema Orphus
  Citatos
  „Daugelis dalykų mums nesuprantami ne dėl to, kad mūsų supratimas silpnas, bet dėl to, kad tie dalykai neįeina į mūsų supratimų ratą”

  „Kiekvienas pagal savo bendrųjų dalykų suvokimo matą dirba sau, o pagal nesuvokimo matą dirba tam, kas žino ir suvokia daugiau“

  "Geriausias vergas - tai tas, kuris galvoja, kad yra laisvas, nesuprasdamas, kad ta jo „laisvė“ tėra laisvės iliuzija. Toks vergas už viską labiausiai pasaulyje myli savo grandines ir nė už ką nenori jų atsisakyti."

  "Iš pradžių tavęs nepastebi, vėliau juokiasi iš tavęs, o vėliau tu laimi" (Mahatma Gandi)

  "Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės" (Dž.R.Lovelis)

  Ateitis priklauso nuo pačių žmonių, t.y. nuo mūsų. "Jei nepakeisime judėjimo krypties, žadame atsidurti ten, link kur judame" - Rytų išmintis.

  Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti. (B. Ferrero)

  "Ir smulkus lietus, jeigu eina ilgai, sukelia potvynį"

  "Ieškokite Tiesos, bet negarbinkite tų, kurie Ją atskleidžia" (Buda)

  "Mes išmokome skraidyti danguje, kaip paukščiai. Mes išmokome plaukioti vandenyje, kaip žuvys. Mums teliko išmokti gyventi žemėje Žmoniškai." (Džordžas Bernardas Šo)  Mūsų baneriai
  Žinok tiesą!
  Veidrodžiai
  zinoktiesa.tk
  pravdu.tk
  Statistika
  Pagrindinis » Failai » TEKSTAS » Gyvenimas

  Kodėl Vladimiras Putinas nepasiduoda provokacijoms ir neįveda kariuomenės į Ukrainą
  15.06.2014, 06:21

  Šantažas, keiksmažodžiai ir pogromai. 

  Paskutiniosiomis dienomis ukrainietiška valdžia ryžosi krūvai demonstratyvių žingsnių, į kuriuos Maskva turėjo duoti adekvatų atkirtį. Rusijos sienos pažeidimai, atvira pozicija, jog nė nesiruošiama laikytis pasienio linijos, ale po Krymo "Rusija nebeturi jokios moralinės teisės jiems aiškinti savo teisių". Vėl įkaitais buvo paimti televizijos žurnalistai, kurie pagal jau ankstesnį scenarijų buvo apkaltinti ukrainiečių kareivių špionažu. Rusų korespondentai dabar laikomi Dniepropetrovske

  Buvo užpulti ne tik žurnalistai, bet ir diplomatai. Kijeve grupė agresyviai nusiteikę demonstrantai užpuolė Rusijos atstovybę - apsiginklavę kiaušiniais, dažais, buteliais su sprogstamaisiais mišiniais, jie užmetė jais visą fasadą, nuplėšė vėliavas ir suniokojo mašinas, kurios stovėjo šalia ambasados. Ir tai nebuvo stichiška, o gerai suorganizuota akcija. Ir visa tai vyko ignoruojant ukrainiečių milicijai. Jau pačiame apogėjuje atvyko pareigūnai, kurių tarpe buvo užsienio reikalų ministras, kuris t i e s i o g i n i a m e eteryje - viešai necenzūriškai iškeikė Putiną, kas jau yra neregėtas diplomatinis skandalas. Rusijos pastangos sulaukti tarptautinės reakcijos - pasmerkimo į ambasados išpuolį baigėsi niekuo - Vakarai užblokavo patį projektą

  Pati Kijevo pozicija derybose su Maskva dėl dujų iš savęs jau yra provokacija. Ukrainiečių valdžia nė nenori susitarti - jie reikalauja priimti jų sąlygas. Jie netgi atmetė pasiūlymą kainos, kuri buvo iki Janukovičiaus. Rusija savo ruožtu pareiškė, kad daugiau neperkėlinės datos ir jeigu skolos nebus padengtos iki birželio 16 dienos - jie tiesiog atjungs dujas.
  Kas matyt, jų (Ukrainos) neišgąsdino, nes po kelių valandų vykusių derybų rusų delegacijai nieko neliko kaip palikti derybų stalą.

  Ukraina šiuo momentu Rusijai už dujas yra įsiskolinusi 5 milijardus dolerių. Turint omeny, kad pastaruosius mėnesius Ukraina dujas ėmė maksimaliu režimu, tikėtina, kad budinčiame, taupymo režime (o dar vasara) ji iš vogtų atsargų galėtų išsilaikyti keletą mėnesių.

  Tačiau tai ne išdavystė, tai strategija.

  Daugelis stebisi Kremliaus "stručio pozicija" ir reikalauja ryžtingo atkirčio tiek už provokacijas, tiek už masines civilių žudynes. Programa minimum, kurios reikalauja padėtis žmonių padėtis Donbase - pagalba sukilėliams, užtikrinant "neskraidymo zoną", programą maksimum - Krymo scenarijus.
  Ir kuo toliau, tuo labiau ima skambėti kaltinimai Vladimirui Putinui rusakalbių Donbaso gyventojų ir nacionalinių interesų išdavyste apskritai.

  Tuo tarpu Kremlius vadovaujasi savo logika. Gal kam nors ji pasirodys ciniška, bet politikoje kitokios ir būt negali. Kijevas ir už jo stovintis Vašingtonas siekia išprovokuoti Maskvą įvesti kariuomenę, nes tik kariuomenės įvedimas gali juos išgelbėti nuo faktinio ir diplomatinio pralaimėjimo. Kijevas tikisi, kad rusų padalinių įsiveržimas į rytų Ukrainą gali pasitarnauti kaip gyventojus mobilizuojantis faktorius. Šiuo metu visuomenė (teisingiau jos dalis, kurios smegenų dar nespėjo praplauti) - kariauti nenori, Tėvai atsisako leisti savo vaikus į Donbasą, o ir patys šauktiniai atsisako ten važiuoti. Vis daugiau žmonių pradeda suvokti, jog rytuose kariauja ne teroristai, "vatnikai" ar "kolorado vabalai", o civiliai ukrainiečiai žmonės, kuriems nepriimtina esamos valdžios nacionalistinė galicijos ideologija, kurią bandoma primesti visai Ukrainai.
  Didžiuosiuose miestuose jau pradeda vykti antikariniai mitingai. Valdžia bando įtikinti, jog tai "karas už tėvynę", kad bandoma apsaugoti Ukrainos teritoriją nuo rusų įsiveržimo. Tame reikale jiems padeda Europos politikai

  "Ginkluoti kariai naudojasi išorinių jėgų pagalba, t.y. jiems tiekiami ginklai ir ateina pastiprinimas - pareiškė Van Rompėjus. - Rusija, kaip pasienio valstybė atsakinga už šios pagalbos tiekima, jos sustabdymą ir neša už tai atsakomybę, nes taip ji pažeidžia savo tarptautinius įsipareigojimus". Bet visa tai neturi jokio elementaraus pagrindimo. Nuolatiniai pranešimai apie rusų diversantų ir rusų technikos sulaikymą iki šiol nėra oficialiai įrodyti.

  Ukrainos prezidentui Porošenko reikalingas rusų įsikišimas ne tik todėl, kad reikia mobilizuoti visuomenę, juk bus reikalinga priežastis, kodėl šalis išgyvena ekonominius sunkumus su kuriais ji susidurs artimiausiais mėnesiais.
  Biudžete - didžiulė skylę, karinės operacijos brangiai kainuoja, o Ukrainos oligarchai, tokie kaip Kolomoiskis reikalauja kompensacijos už "antiteroristinės operacijos" palaikymą. O ir liaudis greitai pajus, ką reiškia TVF paskola, kuriai gauti Kijevas turi išpildyti itin griežtas sąlygas, kas pirmiausia palies žemiausius ir skurdžiausius, o dar asociacijos sutartis, kuri sunaikins ukrainiečių gamybos sektoriaus likučius. Tai Porošenko gali grėsti nauju Maidanu- žinoma, jeigu atpirkimo ožiu netaps Rusija.

  Galų gale, Vašingtonui rusų įsiveržimas taps pretekstu sustiprinti ekonominių sankcijų spaudimą Rusijai - šiuo metu Europos politikai susilaiko nuo griežtesnių sankcijų, nes juos spaudžia verslininkai ir rinkėjai, taip išsaugodami savo santykius su Rusija - versdami abejoti pačios Amerika kaip tariamu lyderio autoritetu. Atsisakymo pretekstu tampa konstruktyvi Kremliaus pozicija - Maskvą visomis išgalėmis deklaruoja taiką, Putinas netgi sutinka susitikti su Porošenko, ir net nedemonstravo palaikymo Rytų Ukrainoje vykstantiems referendumams. Rusų įsiveržimas panaikintų visus europiečių argumentus - Vokietija ir Prancūzija nebeturėtų kaip atmesti amerikiečių argumentacijos, jog "reikia stabdyti rusų agresiją".

  Kita vertus, tai, kad Rusija neįveda kariuomenės, nereiškia, kad Ukrainos gyventojai bus numesti likimo valiai, ir kad Rusija ramiai žiūrės kaip ukrainiečių armija, palaikoma privačių oligarchų kariuomenės dalinių, doroja civilius. Tam, kad būtų išlaikytas balansas, Rusijai reikia atidaryti koridorių savanoriams, kurie vyksta į Donbasą, ir tuo pačių padėti sukilėliams ginklais ir karine technika. Štai neseniai virš Lugansko buvo numuštas lėktuvas, kuriuo skrido beveik 50 karių, nors manoma, jog jų buvo daugiau. Sukilėliams pavyko numušti ir daugiau šturmuojančios technikos. Jeigu ukrainiečiai tokiais tempais praradinės aviacinę techniką - tai artimiausiu laiku jos iš vis neliks. O be aviacijos - operacijos efektyvumas krenta itin ženkliai. Tikslas - sustabdyti taikių gyventojų žudynes, teritorijos saugumo užtikrinimas ir privertimas Porošenko leistis į derybas - tampa realus. Tai daug mažesnė rizika, nei atviras puolimas.

   

  pagal zakonvremeni.ru

  Kategorija: Gyvenimas | Tegai: Ukraina, revoliucija, karas, revoliucijos, Rusija, Putinas, fašizmas
  Peržiūrėjo: 3081 | Atsisiuntė: 0 | Reitingas: 3.9/11


  PANAŠŪS ĮRAŠAI:
  Paieška
  Strategija...
  Būtina žinoti!
  Antikoraninė biblijinio projekto vadeivų strategija

  KOB.LT RSS

  Versijos.lt RSS
  ŠARVAI
  zinoktiesa.wordpress.com
  Visuomenės Saugumo Koncepcija
  www.versijos.com
  http://bukimevieningi.lt
  Žinok Tiesą! TESA.TK Maisto priedų žinynas Знай ПРАВДУ! КОБ медиа файлы
  Познавательное ТВ Blaivybė - sveikata. Atsisakykite alkoholio, tabako ir kitų priklausomybių..

  Verta žinoti
 • KOB.LT
 • The Concept of Public Safety
 • LDiena.lt
 • VERSIJOS.lt
 • sarmatas.lt
 • Bukime Vieningi
 • Lietuviais.lt
 • Koment.lt
 • valstybe.wordpress.com
 • docentas.wordpress.com
 • Johnsono ne'Blog'as
 • BudrusPilietis.lt
 • Blaivus
 • Mobilusis vėžys

 • Banner rotator


  Šis tas įdomaus
 • MatricaLietuvoje
 • Laurynas Ragelskis
 • dokumentika.org
 • Douktris blog
 • Egzistento blog'as
 • atoveiksmis.lt
 • Klagemauer.TV
 • Pirmyn į praeiti
 • Bugakovo Blog'as
 • zeitgeist.lt
 • homosanitus.lt
 • Sveikatos šaltinis
 • Chemtrailai
  Chemikalai Lietuvos padangėje

  TIESAVIZORIUS
  tiesa.tk
 • Animacija vaikams
  Senoji animacija
 • pasakos.lt
 • PLAKATAI
  Valdžia egzistuoja tol, kol tu palaikai ją
  Rąstas
  rastas