Sk, 01.10.2023, 19:08
| RSS
Skyriaus kategorijos
VSK [13]
Alkoholis [7]
Rūkymas [5]
Sveikata [5]
Gyvenimas [18]
Pasaulėžiūra [16]
Mokslas [4]
Kiaulių gripas [3]
Meniu
Apklausa
Ar Lietuva išstos iš ES ir NATO?
Viso atsakymų: 493
Prasmingos mintys
Pravdozor LT
Pravdozor LT
 • plačiau • Draugaukime :)
  Žinok Tiesą Facebook'e

  Žinok Tiesą

  Susikurk savo ženkliuką
  Mes facebook'e
  Sistema Orphus
  Sistema Orphus
  Citatos
  „Daugelis dalykų mums nesuprantami ne dėl to, kad mūsų supratimas silpnas, bet dėl to, kad tie dalykai neįeina į mūsų supratimų ratą”

  „Kiekvienas pagal savo bendrųjų dalykų suvokimo matą dirba sau, o pagal nesuvokimo matą dirba tam, kas žino ir suvokia daugiau“

  "Geriausias vergas - tai tas, kuris galvoja, kad yra laisvas, nesuprasdamas, kad ta jo „laisvė“ tėra laisvės iliuzija. Toks vergas už viską labiausiai pasaulyje myli savo grandines ir nė už ką nenori jų atsisakyti."

  "Iš pradžių tavęs nepastebi, vėliau juokiasi iš tavęs, o vėliau tu laimi" (Mahatma Gandi)

  "Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės" (Dž.R.Lovelis)

  Ateitis priklauso nuo pačių žmonių, t.y. nuo mūsų. "Jei nepakeisime judėjimo krypties, žadame atsidurti ten, link kur judame" - Rytų išmintis.

  Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti. (B. Ferrero)

  "Ir smulkus lietus, jeigu eina ilgai, sukelia potvynį"

  "Ieškokite Tiesos, bet negarbinkite tų, kurie Ją atskleidžia" (Buda)

  "Mes išmokome skraidyti danguje, kaip paukščiai. Mes išmokome plaukioti vandenyje, kaip žuvys. Mums teliko išmokti gyventi žemėje Žmoniškai." (Džordžas Bernardas Šo)  Mūsų baneriai
  Žinok tiesą!
  Veidrodžiai
  zinoktiesa.tk
  pravdu.tk
  Statistika
  Pagrindinis » Failai » VIDEO » VSK

  Nemcovo nužudymas - bandymas įsukti maidaną Maskvoje.
  05.03.2015, 08:52

  Teroristinis aktas Maskvoje. Nemcovo žūtis - bandymas įsukti maidaną ir paruošti šalį valstybiniam perversmui - Putino pašalinimui.

  Savaitės apžvalga. Piakinas - kovo 2 diena. Visas įrašas [ru]:
  https://www.youtube.com/watch?v=fv90iq9KFao

  "Šis politikas jau seniai šioje šalyje niekam nebeįdomus. Kas dėl pačios žmogžudystės, čia jau reikėtų pažiūrėti kiek plačiau nei pats įvykis.
  Visa tai galima charakterizuoti dviem žodžiais “n e m o k i, tai ir n e u ž s i i m k”. Tai adresuoju ne Nemcovui, o Jungtinėms Valstijoms.

  JAV elitas, kuris yra globalinės politikos įgyvendinimo įrankis, kurį procesų valdymui pasaulyje naudojo ir iki šiol naudoja GP*... JAV elitas įsijautė, kad jis kažką sugeba ir gali. Jis ėmėsi atitinkamų veiksmų tam, kad pašalinti Putiną.

  ## *GP - Globalus prediktorius arba žynija (viršnacionalinis/viršvalstybinis, globalus, nestruktūrinis valdymo organas) ##

  Nuo ko viskas prasideda? Viskas prasideda vasario 26 dieną - tą dieną CNN, tarsi per klaidą publikuoja Putino fotografiją siužete apie džihadistą Džoną, tai yra BBC tą dieną publikuoja, kad yra žinoma džihadisto Džono vardas ir pavardė, taigi, kalbėdama apie tai, CNN parodo Putino fotografiją. Pradžioje džihadistas Džonas su kauke, o paskui Putinas. Jau vakare CNN atsiprašė, teisindamasi techninėmis priežastimis ir visa kita. Tačiau, kas įdomu dar – vasario 26 dieną, CNN publikuoja medžiagą, kuri vadinasi “Mes nesutikome nei vieno Putino kritiko Raudonoje Aikštėje” - iš šios medžiagos “lieka aišku”, kad visi, kuriems nepatinka Putinas - išvažiuoja arba… žodžiu, palieka šalį.

  Visiems akivaizdu – CNN atsiuntė Putinui juodą „žinutę“. Ką jie sako ?..kad Putinas yra nelegalus teroristas ir juo bus elgiamasi atitinkamai.

  Vasario 27 dieną Ukrainos laikraštyje UA (išleistą 26 dieną/naktį) išeina publikacija su Kasparovu – “Putino l i k i m a s jau n u l e m t a s”, kurioje Kasparovas aiškiai pasako – “Putino likimas jau nulemtas – jis mirs Kremliuje. Bloga naujiena ta, kad mes nežinome kada tai įvyks, gera ta – Putinas irgi šito nežino.” Faktiškai Kasparovas tarsi paviešina, kad yra pasiektas susitarimas su aukštesniais Rusijos elito sluoksniais, kad ir „patriotiškos“ ir liberalios josios dalys “pasirašė” tam, kad Putiną išduoti, dėl pinigų ar dėl kokių kitų interesų.

  Kasparovas aiškiai įvardina, kad viso šito pasėkoje – šalis sugrius į daug mažų valstybių ir šalies nuolaužos taps kitų šalių grobių, pvz. Sibirą pasiims Kinija, kiekvienas regionas turės išgyventi taip kaip sugebės pats, savarankiškai. Faktiškai šalyje prasidės griūtis, pilietinis karas ir panašiai.

  Todėl r e i k a l i n g i tam tikri į v y k i a i , kurie padėtų realizuoti šį scenarijų. Ir šiais įvykiais galėtų tapti opozicijos m a r š a s... opozicinis liberalų kovo 1 “a n t i k r i z i n i s maršas”.

  Tie patys mūsų liberastai ką tik rėkė „įveskite sankcijas prieš Rusiją! Tegu čia prasideda krizė!” – kai Rusijoje prasideda krizė – kaip pasaulinės ekonomikos krizės atspindys, tada liberalai rėkia – „Putinas kaltas dėl krizės, einam visi ir nuverčiam jį!“ – tai gal jūs apsispręskit? Juk jūs patys reikalavote, kad Vakarai įvestų sankcijas, kad Rusijoje prasidėtų krizė, prie ko čia Putinas?“
  Ir štai jie susitaria, kad tą antikrizinį maršą reikia pravesti gegužę. Tačiau kam jis įdomus gegužę? „Paveikslėlis“ privalo būti kur nors Maskvos centre, kitaip tai nebus įdomu Vakarams.

  Kas gi vyksta toliau? Opozicija sutinka, tačiau kai tik opozicija sutaria maršą rengti Marine, ką daro Navalinas? (vienas pagrindinių opozicijų veidų).

  Kai naujienų agentūra likus 5 minutėms iki vidurnakčio paskelbia, kad jis davė sutikimą organizuoti maršą šioje vietoje, 11 ryto jis pats save „areštavo“, t.y. įvykdė chuliganišką veiksmą, pažeidė įstatymą, pradėjo metro dalinti lapelius policijos akyse – žinoma jie jį tada areštavo ir pasodino 15 parų.

  O kodėl jį suėmė? Juk jam iškeltos bylos ir namų areštas, jis jau senų seniausia turėjo sėdėti, gali būti, kad jis jau seniai tikėjosi, kad sėdės kalėjime. Kitaip tariant, žmogus iš karto susigaudė, kad jo šeimininkams, „užsakovams“ visai neįdomus maršas Marine ir jį privertė. Reiškia, jau išsirinko „sakralinę auką“ ir jis bus paaukotas. Navalinas žinoma nenorėjo tapti „sakraline auka“ ir padarė viską, kad jį suimtų. Ir štai jis šiandien gyvas, „perlaukė“ kalėjime.

  O Nemcovas nepanorėjo, nors vasario 10 dieną, „Sobesiednik“ publikuoja melagingą interviu, kuriame Nemcovas pareiškia, kad bijo, kad Putinas jį nužudys. Atrodytų, reikėtų skambinti visais varpais – aš šio interviu nedaviau ir taip toliau, tačiau Nemcovas ramiai reaguoja, šeimininkas matyt pažadėjo, kad viskas bus švaru ir jis ramiai sau veikė toliau iki kol jo, šeimininko interesų vardan, nenušovė.

  Kodėl Navalinas taip sujudo? O viskas labai paprasta. Diplomatas Teft pasakė, kad tokie veikėjai kaip Navalinas ir Nemcovas artimiausiu laiku „turės pasitarnauti mums, naujos demokratinės santvarkos Rusijoje sukūrimui“. Jų prireiks artimiausiu metu. Navalinas susigaudė, Nemcovas ne. Tad čia kaip ir jo problema.

  Yra dar vienas aspektas iš serijos “nemoki, tai ir neužsiimk” – laikraštis, kuriame buvo publikuotas grasinimas Putinui – ukrainietiškas. Jeigu perspėjimą Putinui siųstų GP, viskas būtų sudėliota kitaip, būtų naudojami visai kiti šaltiniai... Šioje vietoje, Nemcovo žmogžudystės atveju, įdomus Ukrainos pėdsakas ... Kur tik bežvelgsi – visur Ukraina. Tam, kad Rusijoje įvyktų Maidanas, į Maskvą iš Ukrainos atvyko apie 200 Maidano smogikų, visi tai žino. Tam, kad teisingai „pravesti reidą“.

  Ir štai iš atvykusių iš Ukrainos – deputatas Gončerenka, kurį areštavo, o vėliau paleido. Įdomus momentas, jeigu jau jį areštavo, juk tai geras piaras... – juk štai, tave areštavo kruvinas režimas, tu išeini iš policijos ir imi garsiai reikštis. O jis it nuolankus šuo, išėjo, jokių pareiškimų, tyliai. O ką tai reiškia? Ogi tai, kad šis areštas ir paleidimas „neįsirašė“ į scenarijų. O koks scenarijus čia gali būti? Ką iš vis Gončarenko čia darė, Rusijoje? Juk jo atžvilgiu, Odesos žudynėse, atliekamas tyrimas, jis savo rusofobiniais pasisakymais yra papuolęs ir į kitą tyrimą. Klausimas – KO JIS ČIA ATVAŽIAVO? Ir kaip jis čia iš vis papuolė?

  Pirma, ko jis atvažiavo – dabar kai griūna dabartinis Kijevo valdžios formatas, Kijevo grupuotė taikinyje, jis kaip Navalinas galėjo nuspręsti „persėdėti“ Maskvoje, tarkim gauti kokį tai „terminą“, tačiau galės įrodyti Odesos reikaluose nėra baisiai prisidirbęs, na kažkaip gavosi, kad jis papuolė į minią, „media veidas“, tačiau realiai jis ten nieko nepadarė. Atsėdės gabaliuką, bet liks gyvas. Tai pirma.

  Antra, jį atsiuntė „šeimininkai“, kurie stebėdami Rusijos reakciją į Gončerenko, spręs kaip Rusijos elitas yra pasiruošęs perversmui. Pirmas variantas – jį areštuoja ir nepaleidžia, reiškia, viskas joks maidanas nėra įmanomas. Antras variantas – jis atvyksta, „apsišviečia“ žiniasklaidoje, Feisbuke, socialiniuose tinkluose ir taip pat ramiai išvažiuoja. Viskas, reiškia visas Rusijos elitas yra pasiruošęs įvykdyti valstybinį perversmą. Putiną nužudyt, o šalį įvelti į pilietinį karą. Viskas kaip pasakė Kasparovas. Trečias variantas – Gončerenko areštuoja, bet išleidžia. Tokiu atveju jėgų balansas Rusijoje nėra aiškus ir Maidano perspektyvos Rusijoje miglotos. Šiais trim variantais, kaip Rusijos politinės padėties nustatymui, neapsiribojam... čia kiekvienam iš jų dar galima mažiausiai dar dešimt variantų sudėlioti, kada taip, o tada taip ir t.t. Bet grubiai yra 3 variantai. Pirma, suėmė – neišleido, antra- ramiai atvažiavo – išvažiavo, trečia – suėmė – paleido.

  Įmanomas variantas, kad jis čia iš atvažiavo – jį čia siuntė, kad papildytų „m a i d a n o dangaus š i m t i n ė s“ gretas, kurias kaip buvo rašyta plakatuose Peteburge „a t i d a r ė“ Nemcovas. Viskas įsipaišo į scenarijų „Putinas - kruvinas žudikas“, nužudė Nemcovą, Navaliną, Gončerenko. Koks rezonansas! Taip galima įtraukti Rusiją į Ukrainos teroristinį žemėlapį.

  Bet kuriuo A.. B...ar C atveju, kodėl Gončerenko atvažiavo į Rusiją, areštas jam išgelbėjo gyvybę ir politinę karjerą. Kai jį išleido, „šeimininkai“ nebuvo pasiruošę nei tam, kad jį taip sulaikys ir kad taip išleis. Ir štai jums – jokių pareiškimų, jokių pasekmių.

  Tuo tarpu ukrainietiškas pėdsakas Nemcovo byloje tik ryškėja.

  Jašinas pareiškė, kad Nemcovas ruošė kokį tai „superinį dokumentą“ įrodantį, kad Ukrainoje yra Rusijos kariuomenės daliniai.

  Pirma, Nemcovas negalėjo paruošti jokios slaptos ar super slaptos ataskaitos, dėl vienos paprastos priežasties, tam jam reikėjo parodyti kosminių palydovų nuotraukas, jis turėjo turėti įsakymų originalų kopijas, susirinkimų stenogramas ir pan. Žodžiu, jis turi KAŽKĄ turėti. Jeigu tą kažką iš išvardinto jis turėjo, tokiu atveju – tai senų seniausiai būtų paviešinę amerikiečių diplomatai ir politiniai veikėjai. Tačiau to neįvyko. Lauždami iš piršto istoriją, kad Ukrainoje yra rusų kariuomenė, jie neturėjo jokios faktologijos, o dabar ką sugalvojo?
  JAV diplomatas Ukrainoje ... ką pareiškia? Mes turime realius įrodymus (nuotraukos ir etc), O Jašinas sako – jau nėra. Viskas - pas Nemcovą atėjo tyrėjai ir paėmė visus tuos įrodymus. Tai kas tai per įrodymai, kuriuos turėjo TIK Nemcovas? Kas čia iš vis per cirkas?

  Taigi, Amerikos elitas, prisižiūrėjęs, kaip jo rankomis verčiami įvairūs lyderiai, siunčiamos „juodos žinutės“ ir t.t., pabandė reALIZUOTI tai praktikoje Putino atžvilgiu ir pademonstravo savo absoliutų negebėjimą vykdyti viršvalstybinę, globalinę politiką.

  O dėl to, kad žuvo Nemcovas... Pirma, bet kuris žmogus, kuris užsiima politika, turi suprasti, kad jis – fronte. Ir situacija gali pareikalauti aukos. Konkrečiai jo atveju, išdavikams... jiems labai patogu išdavinėti tėvynę, tarnauti svetimiems, bet jie nesupranta, kad jie tik „naudojama medžiaga“, tualetinis popierius... ir kai jį visiškai „išspaus“, tai jį nuleis į „skylę“, kas ir įvyko su Nemcovu. Kaip ir su jašinu, kasjanovu, ryžkovu ir panašiais čirikais. Juos visus išspaudžia ir išmeta kai tai tampa naudinga šeimininkui. Bet jie patys pasirinko savo likimą. Jie patys prekiauja tėvyne, jiems taip komfortiška, jiems tai neša pelną. Todėl jų likimas – mirti už šeimininkų interesus, tai natūralu.

  Tokį nuosprendį jie pasirašo iš karto kai tik pradeda prekiauti tėvyne. Tai liečia visus elito atstovus, kurie įsivels į sąmokslą prieš Putiną ir Rusiją. Šeimininkas juos pribaigs.

  O amerikiečiai parodė kaip jie moka valdyti. Ko jie besiimtų – visur krachas. Viskas darosi ne taip. Visai ne taip. Kaip reikėtų nesakysiu. Skaitykite VSK, ten viskas parašyta. Visuose etapuose jie padarė fatališkų klaidų. Kur besi - ten klaida.

  - Kodėl jie paliko merginą modelį iš Ukrainos gyvą? Kokia jos rolė?

  Gyvą tai būtinai. Visiškai nesvarbu ar ji „užrodė“ ar ne. Situacija tokia – žmogžudystės metu ji patyrė stresą. Jūs įsivaizduojate su kokiu atvirumu ir kokia energetika ji pasakos kaip nužudė „nuostabų žmogų“- istoriją, kurią dabar įsukinėja... Reikalingas žmogus, kuris neštų, „sprogdintų“ tokią energetiką, todėl, akivaizdu, kad ją paliko gyvą. Ji turėjo tai daryti, nesvarbu ar yra į tai įsipainiojusi, (turėjo atvesti jį į tam tikrą vietą, yra visokių versijų) ar ne. Jos rolę dar reikia dar aiškintis.

  Užduotis aiški - Nemcovo mirtis turėjo išprovokuoti maidaną. Visi tie nemcovai, čirikai, ryžkovai... jie nieko nereiškia Rusijai. Juos visus galima būt statyt prie sienos ... ir Rusija pasakys „ačiū Dievui, išsivalė rusiška žemė!”

  Žodžiu... klaidos visur kur bepažvelgsi... na nesugeba, neišeina... “nemoki, tai ir neužsiimk”. Ne iš tos vietos jų rankos dygsta, ... na neįgalus amerikiečių elitas užsiimti globalia politika ir bandyti stoti prieš GP ir Putiną, kuris realizuoja globalią politiką.

  Maidanas gausis nesigaus, atsiuntė tuos smogikus...svarbiausia aktyvizuoti veiksmus Ukrainoje, kad ten viskas įsipliekstų, o ten kaip užmušė Borisą, op ir visi apmirė, išskyrus, tuos, kurie visai „nurauti“, ... opa na...o kas dabar bus?
  Tai kaip viskas dabar gausis su maršu...laidotuvėmis ir kt. – pakeis Rusijos politinį išsidėstymą, o tai reiškia sukels ir pasaulio politinės tvarkos pokyčius."

  Visas įrašas [ru]: https://www.youtube.com/watch?v=fv90iq9KFao

  -----------------------------------------------
  "Viskas vyksta- vyksta geriausiu būdu, priklausomai nuo bendros visų procesų dalyvių etikos ir moralės"

   

  šaltinis

  Kategorija: VSK | Tegai: Ukraina, revoliucija, karas, revoliucijos, Nemcov, Putinas, JAV, Nemcovas
  Peržiūrėjo: 3537 | Atsisiuntė: 0 | Reitingas: 5.0/4


  PANAŠŪS ĮRAŠAI:
  Paieška
  Strategija...
  Būtina žinoti!
  Antikoraninė biblijinio projekto vadeivų strategija

  KOB.LT RSS

  Versijos.lt RSS
  ŠARVAI
  zinoktiesa.wordpress.com
  Visuomenės Saugumo Koncepcija
  www.versijos.com
  http://bukimevieningi.lt
  Žinok Tiesą! TESA.TK Maisto priedų žinynas Знай ПРАВДУ! КОБ медиа файлы
  Познавательное ТВ Blaivybė - sveikata. Atsisakykite alkoholio, tabako ir kitų priklausomybių..

  Verta žinoti
 • KOB.LT
 • The Concept of Public Safety
 • LDiena.lt
 • VERSIJOS.lt
 • sarmatas.lt
 • Bukime Vieningi
 • Lietuviais.lt
 • Koment.lt
 • valstybe.wordpress.com
 • docentas.wordpress.com
 • Johnsono ne'Blog'as
 • BudrusPilietis.lt
 • Blaivus
 • Mobilusis vėžys

 • Banner rotator


  Šis tas įdomaus
 • MatricaLietuvoje
 • Laurynas Ragelskis
 • dokumentika.org
 • Douktris blog
 • Egzistento blog'as
 • atoveiksmis.lt
 • Klagemauer.TV
 • Pirmyn į praeiti
 • Bugakovo Blog'as
 • zeitgeist.lt
 • homosanitus.lt
 • Sveikatos šaltinis
 • Chemtrailai
  Chemikalai Lietuvos padangėje

  TIESAVIZORIUS
  tiesa.tk
 • Animacija vaikams
  Senoji animacija
 • pasakos.lt
 • PLAKATAI
  Valdžia egzistuoja tol, kol tu palaikai ją
  Rąstas
  rastas