Kt, 08.12.2022, 07:55
| RSS
Skyriaus kategorijos
VSK [46]
Sveikata [19]
Gyvenimas [55]
Mokslas, isTorija [29]
Meniu
Apklausa
Kokius narkotikus vartojate?
Viso atsakymų: 1076
Prasmingos mintys
Pravdozor LT
Pravdozor LT
 • plačiau • Draugaukime :)
  Žinok Tiesą Facebook'e

  Žinok Tiesą

  Susikurk savo ženkliuką
  Mes facebook'e
  Sistema Orphus
  Sistema Orphus
  Citatos
  „Daugelis dalykų mums nesuprantami ne dėl to, kad mūsų supratimas silpnas, bet dėl to, kad tie dalykai neįeina į mūsų supratimų ratą”

  „Kiekvienas pagal savo bendrųjų dalykų suvokimo matą dirba sau, o pagal nesuvokimo matą dirba tam, kas žino ir suvokia daugiau“

  "Geriausias vergas - tai tas, kuris galvoja, kad yra laisvas, nesuprasdamas, kad ta jo „laisvė“ tėra laisvės iliuzija. Toks vergas už viską labiausiai pasaulyje myli savo grandines ir nė už ką nenori jų atsisakyti."

  "Iš pradžių tavęs nepastebi, vėliau juokiasi iš tavęs, o vėliau tu laimi" (Mahatma Gandi)

  "Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės" (Dž.R.Lovelis)

  Ateitis priklauso nuo pačių žmonių, t.y. nuo mūsų. "Jei nepakeisime judėjimo krypties, žadame atsidurti ten, link kur judame" - Rytų išmintis.

  Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti. (B. Ferrero)

  "Ir smulkus lietus, jeigu eina ilgai, sukelia potvynį"

  "Ieškokite Tiesos, bet negarbinkite tų, kurie Ją atskleidžia" (Buda)

  "Mes išmokome skraidyti danguje, kaip paukščiai. Mes išmokome plaukioti vandenyje, kaip žuvys. Mums teliko išmokti gyventi žemėje Žmoniškai." (Džordžas Bernardas Šo)  Mūsų baneriai
  Žinok tiesą!
  Veidrodžiai
  zinoktiesa.tk
  pravdu.tk
  Statistika
  Pagrindinis » Failai » TEKSTAS » VSK

  SLAPTOJI ALKOHOLIO VALDŽIA
  [ · Atsisiųsti (PDF 435 kB) ] 12.08.2010, 11:05

  Mūsų visuomenėje egzistuoja nuomonė, kad alus tai «tradicija», energijos ir linksmybių šaltinis, pasisekimas gyvenime, sporte, – todėl dauguma žmonių be alaus neapsieina.

   Mes gauname įvairios informacijos (kartais net iš medicininių šaltinių) apie tai, kad alaus mielės tai gausus maisto medžiagų šaltinis, kad alus «nekenksmingas», kad jį galima gert nėščioms ir maitinančioms moterims, kad galima duoti šaukštą alaus kūdikiams!, kad geriau miegotų!!!

   Šiuolaikinis mokslas formuoja žmonėms fragmentinį «kaleidoskopinį» suvokimą, kad žmogus susideda iš atskirų organų. Iš to ir atsiranda rekomendacijos «išgert alaus apetitui» arba «išgert degtinės opos gydymui». Tokie žmonės su «kaleidoskopiniu idiotizmu», laikinai pagerinus veiklą kažkokio vieno organo, naikina dešimtis kitų organų, smegenų struktūrą, o taip pat ir psichiką – žudo apskritai visą organizmą! Žmogus – ištisas, vientisas organizmas, kuris turi sąmonę ir sielą!

   Reikalas tas, kad alkoholinių gaminių sudėtyje yra alkoholis (etilo spiritas, C2H5OH). Šimtai mokslininkų ir gydytojų, kurie tikrai turi suvokimą apie žmogų kaip apie esmę, tokie kaip akademikas F. G. Uglovas (jam sukako 104 m., mirė 2008 m.), kuris operavo iki 100 metų(!), aiškiai įrodė pavojų žmogaus organizmui bet kurių alkoholinių nuodų, o alaus pirmoje vietoje! Alkoholis kenkia visiems žmogaus organams. Ypač kenkia galvos smegenų žievei ir būtent šiaurės žmonėms – mums, todėl, kad mūsų organizme pagaminama nepaprastai mažai fermento, kuris skaido alkoholį – alkoholdegidrogenazas. O žmonės iš tolimos šiaurės tokio fermento neturi visai. Būtent todėl čiukčiai tampa alkoholikais nuo 4-5 taurelių! Bet ištisą informaciją , pvz. F. G. Uglovo veiklą kryptingai nutyli televizija, laikraščiai, ji slopinama dėl beprotiško alkoholinės mafijos pelno. Jos pagrindinė tikslinė auditorija – jaunimas, kuris dar nepriprato prie degtinės ir kitų narkotikų. Svarbiausia priversti gurkštelėti pirmą kartą! O lengviausia privilioti žmogų pradėti save nuodyti – «lengvais» alkoholiniais gaminiais. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO, angl. WHO – World Health Organization) 1975 m. pripažino alkoholį stipriai veikiančiu narkotiku, sukeliančiu iš pradžiu nervų sistemos sužadinimą, o vėliau paralyžių. Narkozinę dozę sudaro 4-6 g/1 kg svorio, 8 g/1 kg svorio – mirtina dozė. Vaiko organizmą etanolis (etilo alkoholis) veikia 5 kartus stipriau. Jeigu mažylio svoris 12-15 kartų mažesnis už suaugusio, tai 15 g alaus dozė lygi 1 litro dozei suaugusiam žmogui. Apyniai yra artimi kanapių giminei, juos net sukryžmina, gaunami hibridai. Kanapė tai marihuanos, hašišo ir kitų narkotikų šaltinis. Apyniuose yra net morfino! Būtent todėl «bealkoholinis alus» taip pat sukelia priklausomybę, taip pat nuodija organizmą ir smegenis. Mielės išskiria labai daug fuzelių, dervų, rūgšties, sudėtinių eterių, aldehidų, ketonų, sunkių metalų druskos ir net kobalto! Biogeniniai aminai – chemijoje priklauso prie lavoninių nuodų. Net degtindariai visus toksinus stengiasi nusodinti, o su alumi visos tos «gerybės» patenka tiesiai į organizmą. Aluje yra nuo 50 iki 100 mg/l toksinų! Tačiau šita niekšybė aluje yra užmaskuota apynių kartumu ir salyklais. Per alų įvyksta ankstyvas pripratinimas prie alkoholio. Būtent todėl alaus alkoholizmas turi labai sunkų poveikį. Širdis nuo alaus skysčio ženkliai padidėja, sienelės tampa plonos ir nukarusios, o iš išorės apauga riebalais, padidėja infarkto tikimybė. Bismarkas sakė: „Nuo alaus tampama tinginiais, kvailais ir bejėgiais". Alus dar sukelia visą spektrą akių ligų. Riziką išsivystyti kataraktai ir makulopatijai (geltonojo taško distrofijai, vedančiai į aklumą) padidėja  1,5 – 3 kartus, o vienalaikis rūkymas didina neigiamą poveikį.


   VYRAMS! Vyras nuo moters skiriasi tuo, kad vyro organizme gaminamas vyriškas hormonas – testosteronas, o moters organizme – moteriškas – estrogenas. Būtent šios medžiagos suteikia vyrui atitinkamą figūrą, veido plaukuotumą, raumenų jėgą, vyrišką balsą, o moteriai – moterišką figūrą, beplaukį veidą, aukštesnį balsą ir moterišką būdą. 1999 m. oficialus mokslas išaiškino, kad apynių kankorėžiuose yra 8-prenilnaringeninas (8-PN) arba fito-estrogenas – estrogeno, moteriško lytinio hormono analogas. Moteriško estrogeno paros dozė (0,3-0,7 mg) yra pusės litro alaus turinyje! Hormonas, patekdamas į vyro organizmą, provokuoja moteriškų požymių atsiradimą: aukštą balsą, riebalų kaupimasį ant šlaunu, krūtinės, pilvo, seksualinio potraukio sutrikimą ir impotenciją. Čekijoje yra patarlė: «Alugeris» panašus į arbūzą –pas jį auga pilvas ir džiūsta uodegėlė».


   MOTERIMS! Normalios sveikos moters estrogeno kiekis kraujyje griežtai nustatytas gamtos ir turi mėnesinį ciklą. Įsikišimas į hormonų balansą gresia rimtomis pasekmėmis – vyro tipo plaukuotumas (ūsai, krūtinė, kojos), gimdos padidėjimas, gimdos ir makšties audinių suvešėjimas, papildomos išskyros ir gleivės kiaušintakiuose, mėnesinių ciklo sutrikimas, viso to rezultatas – nevaisingumas.

   Moterims alaus gėrimas padidina potraukį priešingai lyčiai ir įneša disharmoniją į šeimos santykius. Įrodyta, kad nėščioms moterims alkoholis gali parodyti savo mutagenines savybes ir rimtai pakenkti besivystančioms kūdikio sistemoms ir organams.


  Tai kas alkoholizuoja Lietuvą? Norite žinoti?  Didžioji alaus rinkos dalis Lietuvoje priklauso užsienio kampanijoms!


  «Švyturys», «Utenos alus» priklauso «Baltic Beverages Holding» (BBH) – Danija, «Kalnapilis», «Vilniaus tauras» priklauso «Royal Unibrew» – Danija, «Ragutis» – «Olvi Plc.» – Suomija, ir t. t. Didžiausios alaus gamyklos, susibūrusios į «Lietuvos aludarių gildiją» pasiruošusios įrodinėti valdžiai, kokie «svarbūs» yra aludarystės ekonominiai skaičiai. «Visuomenės Saugumo Koncepcijoje» (VSK) alkoholio vaidmuo eilėje su kitais narkotikais atskleistas kaip visuomenės ir tautos valdymo priemonė, ir visų šalių kaip GENOCIDO GINKLAS (šaltasis karas) – alkoholis, tabakas, narkotikai, genų inžinerija (GMO), maisto priedai, sveikatos apsauga ir t.t. Jėgos poveikiu šis ginklas sukelia sunkesnes pasekmes, nei tiesioginė karo agresija! Kadangi žaloja ne tik dabartinę, bet ir ateities kartų tautą, kuri leido savo alkoholizaciją patikėjusi informacinio karo ginklu – įtikinėjimais, apgaulingais idealais, stereotipais, svetima kultūra. Filmai, serialai, TV laidos, kuriuose geri «žmonės» išgeria, parūko, anekdotai, pajuokavimai apie «linksmus» alkoholikus – visa tai visuomenės nestruktūrinio valdymo spragilo grandis, alkoholinio stereotipo diegimas į masinę sąmonę ir tautos nugirdymas.

   1991 m. vienas žmogus Lietuvoje vidutiniškai išgerdavo 34,5 litrų alaus per metus, 2009 – 87,5 litrų! Pagal PSO, jeigu vienam gyventojui per metus tenka daugiau nei 8 l absoliutaus alkoholio, tai gresia negrįžtamu nacijos degradavimu ir jos išmirimu. Pagal Lietuvos statistikos departamentą 2008 m. vienam 15 metų ir vyresniam gyventojui vidutiniškai teko 13,3 l absoliutaus alkoholio! Palyginti su 2000m., asmenų, sergančiųjų alkoholine psichoze skaičius išaugo 89%! Nuo narkotinės priklausomybės gydėsi 5,8 tūkst. asmenų, 72% daugiau nei 2000 m. Per metus vidutiniškai 30-40 asmenų miršta nuo narkotinių medžiagų. Nuo 2004m. nuo alkoholinių nuodų mirė 6510 žmonių!


  ATSIGAUKITE, NELEISKITE SAVĘS NUODYTI!


   Ispanų konkistadorai nugalėjo indėnus tik tada, kada išmokė juos varyti degtinę. Jų šautuvus «padovanojo» jiems degtinvarių pavidalu. Visos tautos nugirdymo rezultatą norintieji gali stebėti JAV – buvusieji kontinento šeimininkai gyvena savo protėvių žemėje rezervacijose, kur apsilanko turistai lyg zoologijos sode.

   Yra 3 didžiausios priežastys kodėl žmonės nuodijasi alkoholiu ir kitais narkotikais:

   1 – narkotiko prieinamumas ir platinimas;

   2 – žmonių įtikinėjimas, kad gerti, rūkyti, vartoti kitus narkotikus madinga ir kartais net reikalinga;

   3 – priklausomybė nuo narkotikų.

   

   Dabar žmonės su entuziazmu nuodija save, juos įtikinėja nupirkta valdžia, filmai, «tradicijos», «kultūros veikėjai». Informacinio karo tikslas pasiektas – šalis suskaldyta, yra po slapta okupacija, įtraukta į finansinę krizę. Gamyklos, fabrikai, kuriuos statė mūsų tėvai – pavogti ir parduoti. O nieko nesuprantantys gyventojai neva «patys» save nuodija ir moka už tai mūsų žudikams!


  Blaivumas – tai natūrali, gamtinė žmogaus būklė.

  Girta tauta – vergystės tauta!


  Visuomenės Saugumo Koncepcijaperėjimas prie teisingos pasaulėžiūros, blaivumo ir žmogiškumo.
   

  Kategorija: VSK | Tegai: alkoholis, informacinis karas, karas, alus, genocidas, degradavimas
  Peržiūrėjo: 7436 | Atsisiuntė: 3865 | Reitingas: 5.0/10


  PANAŠŪS ĮRAŠAI:
  Paieška
  Strategija...
  Būtina žinoti!
  Antikoraninė biblijinio projekto vadeivų strategija

  KOB.LT RSS

  Versijos.lt RSS
  ŠARVAI
  zinoktiesa.wordpress.com
  Visuomenės Saugumo Koncepcija
  www.versijos.com
  http://bukimevieningi.lt
  Žinok Tiesą! TESA.TK Maisto priedų žinynas Знай ПРАВДУ! КОБ медиа файлы
  Познавательное ТВ Blaivybė - sveikata. Atsisakykite alkoholio, tabako ir kitų priklausomybių..

  Verta žinoti
 • KOB.LT
 • The Concept of Public Safety
 • LDiena.lt
 • VERSIJOS.lt
 • sarmatas.lt
 • Bukime Vieningi
 • Lietuviais.lt
 • Koment.lt
 • valstybe.wordpress.com
 • docentas.wordpress.com
 • Johnsono ne'Blog'as
 • BudrusPilietis.lt
 • Blaivus
 • Mobilusis vėžys

 • Banner rotator


  Šis tas įdomaus
 • MatricaLietuvoje
 • Laurynas Ragelskis
 • dokumentika.org
 • Douktris blog
 • Egzistento blog'as
 • atoveiksmis.lt
 • Klagemauer.TV
 • Pirmyn į praeiti
 • Bugakovo Blog'as
 • zeitgeist.lt
 • homosanitus.lt
 • Sveikatos šaltinis
 • Chemtrailai
  Chemikalai Lietuvos padangėje

  TIESAVIZORIUS
  tiesa.tk
 • Animacija vaikams
  Senoji animacija
 • pasakos.lt
 • PLAKATAI
  Valdžia egzistuoja tol, kol tu palaikai ją
  Rąstas
  rastas