Sk, 01.10.2023, 18:57
| RSS
Skyriaus kategorijos
VSK [13]
Alkoholis [7]
Rūkymas [5]
Sveikata [5]
Gyvenimas [18]
Pasaulėžiūra [16]
Mokslas [4]
Kiaulių gripas [3]
Meniu
Apklausa
Ar Lietuva išstos iš ES ir NATO?
Viso atsakymų: 493
Prasmingos mintys
Pravdozor LT
Pravdozor LT
 • plačiau • Draugaukime :)
  Žinok Tiesą Facebook'e

  Žinok Tiesą

  Susikurk savo ženkliuką
  Mes facebook'e
  Sistema Orphus
  Sistema Orphus
  Citatos
  „Daugelis dalykų mums nesuprantami ne dėl to, kad mūsų supratimas silpnas, bet dėl to, kad tie dalykai neįeina į mūsų supratimų ratą”

  „Kiekvienas pagal savo bendrųjų dalykų suvokimo matą dirba sau, o pagal nesuvokimo matą dirba tam, kas žino ir suvokia daugiau“

  "Geriausias vergas - tai tas, kuris galvoja, kad yra laisvas, nesuprasdamas, kad ta jo „laisvė“ tėra laisvės iliuzija. Toks vergas už viską labiausiai pasaulyje myli savo grandines ir nė už ką nenori jų atsisakyti."

  "Iš pradžių tavęs nepastebi, vėliau juokiasi iš tavęs, o vėliau tu laimi" (Mahatma Gandi)

  "Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės" (Dž.R.Lovelis)

  Ateitis priklauso nuo pačių žmonių, t.y. nuo mūsų. "Jei nepakeisime judėjimo krypties, žadame atsidurti ten, link kur judame" - Rytų išmintis.

  Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti. (B. Ferrero)

  "Ir smulkus lietus, jeigu eina ilgai, sukelia potvynį"

  "Ieškokite Tiesos, bet negarbinkite tų, kurie Ją atskleidžia" (Buda)

  "Mes išmokome skraidyti danguje, kaip paukščiai. Mes išmokome plaukioti vandenyje, kaip žuvys. Mums teliko išmokti gyventi žemėje Žmoniškai." (Džordžas Bernardas Šo)  Mūsų baneriai
  Žinok tiesą!
  Veidrodžiai
  zinoktiesa.tk
  pravdu.tk
  Statistika
  Pagrindinis » Failai » VIDEO » Alkoholis

  Kas yra alkoholis?
  23.01.2011, 22:30
  Ar alus – vyrų gėrimas? Kokios medžiagos slypi aluje? Ar nealkoholinis alus nedaro žalos? Ar alus skirtingai veikia vyrų ir moterų organizmus? Kodėl prie alaus taip greitai priprantama?

  Noriu pasidalinti su Jumis informacija, kuri gali pakeisti Jūsų požiūrį į alų bei alkoholio vartojimą.


  Galiu pasakyti drąsiai, kadangi pats jau (palyginus) seniai nevartoju alkoholio. Siūlau Jums, vyrai, gerai pagalvoti prieš vartojant alų bei kitą alkoholį, nes pasekmės būna rimtos, tačiau čia ne mokykla ir aš nesiruošiu nieko bausti bei auklėti.

  Kiekvienas turi priimti sprendimą pats, nes tik jis pats yra atsakingas už savo ateitį, sveikatą ir sėkmę.

  Mitas: išgerti švenčių metu – sena tradicija

  Daugelis žmonių mėgsta sakyti, kad mūsų tauta visada gėrė, geria ir gers. Ir labai retai kam nors kyla mintis patikrinti šią "tiesą”.

  Be to, šios "tradicijos” amžius – ne daugiau kaip vienas ar du šimtmečiai. Tyrinėjant XVI a., nebuvo rasta masinio alkoholinių gėrimų vartojimo pėdsakų.

  „Tačiau alkoholio gamyba įsirėžusi į istorijos raštą jau prieš kelis tūkstantmečius. Net Biblijoj minimas vynas" – teigia žmonės, žiniaraščiai ir netgi istorijos vadovėliai. Taip, dėl šito niekas ir nesiginčija. Tačiau būtų įdomu sužinoti, kiek žmonių vertėsi gamyba, o svarbiausia – alkoholio vartojimu anais laikais. Paaiškėjo, kad jų buvo ne daugiau nei dabar, pavyzdžiui, maralų pantų rinkėjų (ruošėjų), arba tarkim, studentų, tobulai mokančių tenzorinį skaičiavimą! Pražūtingiausia savybė nepastebimai pavergti žmones atitekdavo tik tiems nelaimingiesiems, kurie buvo tiesiogiai susieti su alkoholinių gėrimų gamyba. Tačiau bendrai žmonių masė buvo blaivi – tai patvirtina visi istoriniai tyrimai (pakanka pasidomėt ir išaiškėja, kad prieš kokius 200-300 metų , alkoholio įsigyti galima buvo tik už labai didelius pinigus, nuodytis "etanolio kokteiliais” galėjo tik "išrinktieji”.

  Kai pradedi aiškinti, kad alkoholis neduoda nieko gero, o tik žaloja organizmą, net ir sutinkantys su šiuo argumentu žmonės iškelia tokį argumentą: kaip galima neišgerti, pavyzdžiui, per vestuves?

  Kalbant apie vestuves, mūsų kaimynystėje esančioje Rusijoje buvo nuostabi, sakyčiau, šlovės verta tradicija, kuri draudė nuotakai ir jaunikiui gerti vyną. Ši tradicija parodė tautos, saugojusios save nuo išsigimimo, išmintį. Ir dėl mūsų vaikų, ateities kartų šis paprotys ir dabar turėtų būti griežtai taikomas!

  Būtent vestuvių metu alkoholio vartojimas yra ypatingai žalingas ir netgi nusikalstamas. Diena, kai formuojasi šeima ir jaunoji gali pastoti, nuodijama alkoholiniais gėrimais  - tikrų tikriausia šventvagystė ir sunkus nusikaltimas! Jei jaunieji nesugebės atsispirti ir išgers su visais "į sveikatą”, apie jokią sveikatą nebus kalbos. Aplamai, gerti į kito žmogaus "sveikatą” – ne itin protinga. Jei vaikelis bus pradėtas vestuvių naktį, kai jaunieji išgėrė "į sveikatą”, atsiranda galimybes sunaikinti savo negimusio vaiko sveikatos formavimąsi - nunuodyti jo bei savo gyvenimus.

  AR ŽINOJAI, KAD…


       

  Alus keičia žmogaus ląstelių struktūrą

  Alkoholis žaloja genofondą.


  1. Alus - žmonių hormonų pusiausvyrą trikdantis produktas!

  Tikriausiai Jūs nustebsite perskaitę, kad aluje yra moteriškų hormonų, tačiau tai tiesa! Alui gaminti naudojami apyniai. Dar nuo senų laikų tradicinėje medicinoje apyniai buvo priskiriami prie moteriškų augalų. Jais buvo gydomos specifinės moterų ligos. Tačiau 1999 metais oficiali medicina bei chemija padarė sensacingą atradimą, kai apynių kankorėžiukuose aptiko labai aktyvią medžiagą, kuri priskiriama prie fitoestrogenų ("Fito” – augalas, estrogenas – mot. lytinis hormonas) klasės. Taigi išsiaiškinome tai, kad apynių sudėtyje yra moteriškasis lytinis hormonas.
  balso tembras kitoks nei moterų, kūną dengia tankesni plaukai bei vyras turi savo vyrišką charakterį (lyderystė, aktyvumas, saikus agresyvumas)! Estrogenas lemia tai, kad moterų švelnesnis balsas bei charakteris, taip estrogenas bei kiti hormonai lemia moters seksualumą bei norą turėti vaikų.
  Sveikos moters organizmas per parą pagamina tik 0,5 mg estrogeno (palyginimui: vienas cukraus grūdelis ~ 1 mg)  ir to pakanka, kad moteris būtų moterimi.

  Vartodamas alų, vyras gauna labai didelių fitoestrogeno dozių. Vyrų organizmuose testosteronas keičiamas estrogenu. Patys akivaizdžiausi pokyčiai matomi pažvelgus į transseksualus, kurie vartoja etrogeną tabletėse arba kitu būdu. Pakanka pusmečio ir jie tampa panašūs į moteris: suplonėja plaukai, keičiasi charakteris bei figūra.
  Alaus vartojimo atveju fitoestrogenas lygiai taip pat veikia vyrų organizmus, tik lėčiau. Alų vartojančio vyro pečiai tampa siauresni, muskulatūra silpnėja, ypatingai pilvo raumenys, ko pasekoje matome kaip pradeda augti "alaus presas” – pilvas, platėja dubens sritis, riebalai ima kauptis pagal moterišką scenarijų, didėja krūtinė (nukąra), tačiau tai tik išoriniai požymiai. Keičiasi ir vyro charakteris. Aktyvumas, kurį suteikia testosteronas pamažu dingsta, vyras tampa pasyvesnis, suglebęs. Taip pat pastebimas moterų siekimo instinkto praradimas, nes jis keičiamas į instinktą vartoti alkoholį bei galiausiai atsiranda impotencija.


  moterisKas gi nutinka moteriai, kai ji pradeda vartoti alų? Atrodytų, kad nieko baisaus neturėtų nutikti, juk estrogenas – moteriškasis lytinis hormonas, tačiau taip nėra. Faktai rodo, kad vartodamos alų moterys sau daro dar didesnę žalą, kadangi jų organizmai sudaryti sudėtingiau negu vyrų. Hormoninių preparatų vartojimas bei alaus vartojimas visiškai suardo moters organizmo balansą. Jos organizmas staigius hormonų pokyčius suvokia kaip signalą, kad reikia ruoštis giminės pratęsimui, ko pasekoje aktyvuojasi moters dauginimosi instinktai. Taip pat pasireiškia hiperaktyvumas. Moterys tampa ypatingai seksualiai aktyvios. Jaučia "alkį” bei negali kontroliuoti savo elgesio. Taip pat kaip ir vyrams, moterims pasireiškia agresija,  jos nesugeba kontroliuoti savo emocijų.  Ilgai vartodamos alų arba alkoholinius gėrimus moterys rizikuoja tapti nevaisingos.

  "…Mokslininkai atliko tyrimą. Bandymui atlikti buvo naudojami: 10 žiurkių patelių ir 10 patinų. Juos maitino įprastai, tačiau vietoj vandens duodavo alų. Žiurkės greitai priprato prie alaus ir rezultatai buvo tokie:
  Patinai tapo nebeaktyvūs visais atžvilgiais: mažiau judėjo, nesiporuodavo su patelėmis.
  Patelės savo ruožtu tapo hiperaktyvios bei eksperimentui besitęsiant jos pasidarė labai agresyvios, tačiau įdomiausi faktai pasireiškė po patelių skrodimo: jų gimdos buvo padidėjusios, paburkusios, užsikimšusios keistom išskyrom, gleivėm bei kiti mot. organai buvo pažeisti…”

  Gera žinia ta, kad laiku atsisakius alaus mūsų organizmai sugeba atstatyti hormonų pusiausvyrą ir viskas sugrįžta į savas vietas, tačiau atsisakyti alaus po ilgo vartojimo nėra taip paprasta, kadangi aluje slypi ne tik fitoestrogenas.

  2. Alus – tikrų tikriausias narkotikas!

  Anot šiuolaikinių tyrimų Alus – pats pavojingiausias legalus narkotikas, atveriantis kelią link stipresnių ir žalingesnių narkotikų. Narkologai seniai priėjo išvadą, kad alkoholis – pats agresyviausias narkotikas, o alaus alkoholizmas charakterizuojamas ypatingai agresyviu elgesiu. Tai paaiškina, kodėl draugiški pasisėdėjimai kartais užsibaigia žmogžudystėmis, išprievartavimais arba apiplėšimais. Kodėl taip yra? Štai kelios medžiagos kurios gali būti aptiktos aluje:

  Lavonų nuodai – biogeniniai aminai: kadaverinas, putrescinas, histaminas ir tiraminas – inkstų pažeidimas bei "pagirių” efektas.
  Etilo alkoholis –  narkotikas bei skiediklis, sukelia priklausomybę bei organinius smegenų pažeidimus, vedančius į impotenciją, degradaciją, debilumą.
  Kanabinoidai –  sukelia narkotinę priklausomybę, bei skatina pripratimą prie alaus.

  Deja nespėjau užbaigti šio straipsnio ir dabar vargu ar sugrįšiu prie jo, tačiau manau, kad informacijos pakaktų suprasti, kad alus – vienas baisiausių narkotikų ir nuodų. Vyrai, galvokit, ką darot!


  Keletas įdomių faktų apie alkoholį:


  1975 m. Pasaulio Sveikatos Organizacijos 28 sesija pripažino alkoholį narkotiku.

  Alkoholis organizme išsilaiko ne 2 paras, o nuo 8-20 parų.

  1913 m. 95 % Rusijoje nebandė alkoholio. Dabar nebandžiusių neliko.

  Po 15 metų saikingo gėrimo 60 % tampa alkoholikais.

  1926 m. 1 žmogui teko 0,8 litro degtinės; 1983 m. - 60 butelių degtinės.

  90 % baisiausių nusikaltimų padaroma apsvaigus nuo alkoholio.

  Geriantys gyvena 17 m. trumpiau.

  Neįgalūs vaikai gimsta ne alkoholikams, o ,,kultūringai” vartojantiems. Alkoholikai vyrai tampa impotentais, o moterys nevaisingos.

  Lietuvoje yra 1/3 milijono alkoholikų.

  1990 m. lietuviai pragėrė 1 milijardą rublių: tai daugiau nei už lengvuosius automobilius, motociklus, dviračius, baldus, kilimus, laikrodžius, statybines medžiagas, miltus, duoną ir jos produktus, pieną ir jo produktus, kiaušinius, cukrų, druską ir už bulves išleista kartu paėmus.

  Dėl alkoholio: 80 % žmogžudysčių, 83 % nuskęsta, daug savižudybių, ligų, pravaikštų, kritęs darbo našumas, prasta kokybė, sugadinta technika, traumos, gaisrai, vagystės 70 %, 89 % užsikrėtė venerinėm ligom.

  80 % mergaičių neteko nekaltybės apgirtusios.

  Gerianti moteris yra už vyrą daugiau nesusilaikanti, agresyvesnė, ciniškesnė, pasileidusi. Moteris netenka moteriškumo, patrauklumo, moteriško lengvumo, balsas tampa grubus, oda grublėta, - vidinių liaukų pažeidimo rezultatas.

  Moteris daug jautresnė alkoholiui: 1/3 sumažėja lytinis potraukis, sutrinka menstruacinis ciklas, atsiranda nevaisingumas, gimdymo traumos, patologinis gimdymas. Vaikai nekenčia geriančios motinos.

  Sociologai paskaičiavo, kad ,,būtinų išgerti” progų per metus yra 40-50.

  šaltinis
  Kategorija: Alkoholis | Tegai: alus, informacinis karas, genocidas, alkoholis
  Peržiūrėjo: 7505 | Atsisiuntė: 0 | Reitingas: 5.0/5


  PANAŠŪS ĮRAŠAI:
  Paieška
  Strategija...
  Būtina žinoti!
  Antikoraninė biblijinio projekto vadeivų strategija

  KOB.LT RSS

  Versijos.lt RSS
  ŠARVAI
  zinoktiesa.wordpress.com
  Visuomenės Saugumo Koncepcija
  www.versijos.com
  http://bukimevieningi.lt
  Žinok Tiesą! TESA.TK Maisto priedų žinynas Знай ПРАВДУ! КОБ медиа файлы
  Познавательное ТВ Blaivybė - sveikata. Atsisakykite alkoholio, tabako ir kitų priklausomybių..

  Verta žinoti
 • KOB.LT
 • The Concept of Public Safety
 • LDiena.lt
 • VERSIJOS.lt
 • sarmatas.lt
 • Bukime Vieningi
 • Lietuviais.lt
 • Koment.lt
 • valstybe.wordpress.com
 • docentas.wordpress.com
 • Johnsono ne'Blog'as
 • BudrusPilietis.lt
 • Blaivus
 • Mobilusis vėžys

 • Banner rotator


  Šis tas įdomaus
 • MatricaLietuvoje
 • Laurynas Ragelskis
 • dokumentika.org
 • Douktris blog
 • Egzistento blog'as
 • atoveiksmis.lt
 • Klagemauer.TV
 • Pirmyn į praeiti
 • Bugakovo Blog'as
 • zeitgeist.lt
 • homosanitus.lt
 • Sveikatos šaltinis
 • Chemtrailai
  Chemikalai Lietuvos padangėje

  TIESAVIZORIUS
  tiesa.tk
 • Animacija vaikams
  Senoji animacija
 • pasakos.lt
 • PLAKATAI
  Valdžia egzistuoja tol, kol tu palaikai ją
  Rąstas
  rastas