Tr, 12.08.2020, 10:28
| RSS
Skyriaus kategorijos
VSK [46]
Sveikata [19]
Gyvenimas [55]
Mokslas, isTorija [29]
Meniu
Apklausa
Kokius narkotikus vartojate?
Viso atsakymų: 1050
Prasmingos mintys
Pravdozor LT
Pravdozor LT
 • plačiau • Draugaukime :)
  Žinok Tiesą Facebook'e

  Žinok Tiesą

  Susikurk savo ženkliuką
  Mes facebook'e
  Sistema Orphus
  Sistema Orphus
  Citatos
  „Daugelis dalykų mums nesuprantami ne dėl to, kad mūsų supratimas silpnas, bet dėl to, kad tie dalykai neįeina į mūsų supratimų ratą”

  „Kiekvienas pagal savo bendrųjų dalykų suvokimo matą dirba sau, o pagal nesuvokimo matą dirba tam, kas žino ir suvokia daugiau“

  "Geriausias vergas - tai tas, kuris galvoja, kad yra laisvas, nesuprasdamas, kad ta jo „laisvė“ tėra laisvės iliuzija. Toks vergas už viską labiausiai pasaulyje myli savo grandines ir nė už ką nenori jų atsisakyti."

  "Iš pradžių tavęs nepastebi, vėliau juokiasi iš tavęs, o vėliau tu laimi" (Mahatma Gandi)

  "Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės" (Dž.R.Lovelis)

  Ateitis priklauso nuo pačių žmonių, t.y. nuo mūsų. "Jei nepakeisime judėjimo krypties, žadame atsidurti ten, link kur judame" - Rytų išmintis.

  Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti. (B. Ferrero)

  "Ir smulkus lietus, jeigu eina ilgai, sukelia potvynį"

  "Ieškokite Tiesos, bet negarbinkite tų, kurie Ją atskleidžia" (Buda)

  "Mes išmokome skraidyti danguje, kaip paukščiai. Mes išmokome plaukioti vandenyje, kaip žuvys. Mums teliko išmokti gyventi žemėje Žmoniškai." (Džordžas Bernardas Šo)  Mūsų baneriai
  Žinok tiesą!
  Veidrodžiai
  zinoktiesa.tk
  pravdu.tk
  Statistika
  Pagrindinis » Failai » TEKSTAS » VSK

  Valdymo praradimą komplikuoja susiskaldymas. Sistemos žlugimas neišvengiamas.
  09.02.2012, 15:50

  Vertimų portalas "Переводика” paskelbė keletą straipsnių, kurie iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nesusiję, tačiau žvelgiant į įvykių visumą, straipsnių turinio pagrindu galima tvirtinti, kad, visų pirma, "pasauliniai užkulisiai” iš tikrųjų praranda valdymo kontrolę, o visų antra, Globaliojo Prediktoriaus aplinkoje gilėja susiskaldymas.

  Jeigu trumpai, šį susiskaldymą lemia skirtingas GP periferijos požiūris į būsimąjį pasaulio santvarkos modelį. Viena GP dalis mano, kad JAV ir toliau turi dominuoti pasaulyje, tam tikslui netgi paaukodama ištikimiausią savo sąjungininką – Izraelio valstybę. Kitų GP atstovų nuomone, JAV viešpatavimas – tai jau praėjęs civilizacijos gyvavimo etapas ir jėgos centrai turi būti perkelti į kitus planetos regionus (Europą, Kiniją), tai yra pasaulis privalo tapti "daugiapoliariniu”.

  Remiantis būtent šiais vidiniais Globaliojo Prediktoriaus ir jo valdymo aplinkos – periferijos prieštaravimais ir reikia vertinti dabartinius įvykius ES šalyse, JAV bei praktiškai visame pasaulyje.


  Reitingų agentūros: vėl kyla sąmokslo teorijos…


  „Keista", „ne laiku", „įtartina": devynių eurozonos šalių reitingo sumažinimas penktadienį suaktyvino nuo Paryžiaus iki Berlyno ir Briuselio dėl reitingo agentūrų veiksmų verdantį ginčą, į kurį įsitraukė ir Vatikanas.

  Nuo skolų krizės pradžios momento laiko, kada paskelbti apie reitingų sumažinimą parinkimas, kaip taisyklė iššaukia Europos vadovų, iš kurių kai kas neabejodami kalba apie „suokalbį",nepasitenkinimą. Reitingų bendrovės „Standart & Poor’s" sprendimas sumažinti devynių valstybių reitingą, taro jų Prancūzijos (kuri neteko turėto AAA reitingo) ir Italijos buvo paskelbtas penktadienį, tuo momentu, kai pagaliau nurimusiose biržose stojo štilis ir euro valiutos sąjunga galėjo pailsėti nuo besikeičiančių procentinių palūkanų už obligacijas.

  „Vos pasirodė gerų permainų ženklai, o su jais ir šiek tiek ramybės", kaip vėl „dirbtiniu būdu" prasidėjo spaudimas, šeštadienį pareiškė Gido Vestervele – Vokietijos užsienio politikos tarnybos vadovas, argumentuodamas „nepriklausomų europietiškų" reitingo agentūrų sukūrimo būtinumą, dėl ko ES niekaip negali susitarti.

  Aš kaip ir anksčiau esu nustebintas momentu, kurį pasirinko „Standart & Poor’s" agentūra bei iš esmės ir jos vertinimais, kuriuose neatsižvelgiama į einamuosisu pasiekimus" – teigė Mišelis Barnje, eurokomisaras finansinėms paslaugoms.

  Paryžiuje premjeras Fransua Fijonas leido sau dar daugiau: jo manymu, Prancūzijos reitingo pažeminimas „neatitinka euro zonos dedamų pastangų, kurias investuotojai jau pradėjo suvokti".

  Olis Renas, eurokomisaras ekonomikos reikalams, tapo pirmuoju, kuris penktadienį viešai išreiškė „apgailestavimą dėl šio neteisingo S&P sprendimo". Jis pašaipiai patikino, kad pats „iš anksto patikrino, jog momentas nebuvo parinktas atsitiktinai" – penktadienis, 13-a, įpareigoja… Įdomi detalė – 2012 metais numatyti dar du pranešimai apie reitingus – balandžio ir liepos mėnesiais.

  Šeštadienį ginčai pasiekė patį Vatikaną, kurio oficialus organas išreiškė abejones dėl „momento", pasirinkto S&P agentūros: „Ataka įvykdyta su idealiu ir keliančiu įtarimą laiko momento pajautimu", parašė „Osservatore Romano".

  Reitingo agentūros: „suokalbis" prieš euro zoną?

  Jeigu geras momentas skelbti blogas naujienas pasitaiko retai, tai S&P arba jo konkurentų „Moody’s" ir „Fitch" pareiškimas apie reitingų sumažinimą įvyko euro zonai pačiu netinkamiausiu laiku per paskutiniuosius mėnesius. Agentūra „Standart & Poor’s" likus trims dienoms iki ES vadovų susitikimo, kurį daugelis stebėtojų vertino kaip gyvybiškai svarbų eurui, numušė entuziasmą, paskelbdama kad į negatyvaus stebėjimo būseną perveda 15-ą iš 17-os euro zonos šalių (ką vėliau vainikavo reitingų sumažinimas).

  Po šio pareiškimo keletas politikų pareiškė apie „sąmokslą" prieš euro zoną. Vokietis Martinas Šulcas, socialistų frakcijos Europos Parlamente vadovas, įvardino „stebina tai, kad tokie pareiškimai visuomet viešinami prieš europiečių suvažiavimus, ir jų publikavimas atrodo apgalvotas. Tai labai įtartina".

  Po devynių dienų, gruodžio 16, reitingų agentūra „Fitch" pagrasino sumažinti šešių šalių, tarp jų – Italijos, suverenios skolos reitingą, kaip tik tuomet, kai Roma tiek sustiprino pasitikėjimą, kad galėtų įgyvendinti griežto taupymo planą, skirtą pabandyti aptvarkyti valstybinius finansus.

  Standart & Poor’s" pranešimas apie tai, kad Prancūzija netenka AAA reitingo, buvo padarytas likus lygiai 100 dienų iki pirmojo prezidento rinkimų turo, vyksiančio balandžio 22-ą.

  Šaltinis „Trends.be"

   

  Amerikos žydų laikraštis: Mosadui derėtų nužudyti Obamą


  Amerikos žydų laikraštis nesidrovėdamas pasiūlė „Mosado agentams" nužudyti JAV prezidentą Baraką Obamą, pareiškęs, kad jis yra „nedraugiškai" nusiteikęs Izraelio atžvilgiu.

  Sausio 13-os straipsnyje, publikuotame „Atlanta Jewish Times" dienraštyje, leidinio savininkas Endriu Adleris paprašė skaitytojų įsivaizduoti, kad jie – Izraelio ministras pirmininkas.

  Duokite leidimą Mosado agentams Amerikoje pašalinti nedraugišką Izraelio atžvilgiu prezidentą, tam, kad dabartinis viceprezidentas užimtų jo vietą ir kategoriškai pareikštų, kad JAV politika aprėpia ir pagalbą žydų valstybei naikinant jos priešus" taip rašė Adleris neseniai publikuotame straipsnyje.

  Jis taip pat pareiškė, kad Izraelio ministras pirmininkas privalo „įsakyti nužudyti prezidentą, kad būtų išsaugotas Izraelis".

  Pagalvokite apie tai. Jeigu jau net aš apmąsčiau tokį Tomo Klensio tipo scenarijų, tai tikriausiai ši sunkiai įsivaizduojama idėja jau buvo svarstoma vidinėse Izraelio struktūrose?".

  Anksčiau, gruodžio mėnesį JAV Respublikonų partijos kandidatas į prezidentus Mitas Romnis apkaltino Obamą, kad šis nedemonstruoja pakankamos paramos tradiciniam JAV sąjungininkui Izraeliui.

  Tačiau JAV prezidentas tvirtino, kad nežiūrint į siaubingas ekonomines aplinkybes, jo administracija suteikė Izraelio valstybei pačią dosniausią pagalbą nei bet kada anksčiau.

  Aš didžiuojuosi tuo, kad netgi šiais sunkiais laikais mes kovojome ir pasiekėme pačios dosniausios per visą istoriją paramos suteikimą Izraeliui" – pareiškė Obama kalbėdamas 71-oje Generalinėje Sąjungos už judaizmo reformą asamblėjoje, vykusioje praėjusių metų gruodį Merilendo valstijoje Nešinal Harbore.

  Bandydamas nuraminti karštą straipsnio sukeltą diskusiją Adleris pasakė, kad jis neturėjo minties, kad jo idėją priimtų rimtai ir kad jis tiesiog norėjo, kad jo skaitytojai „sureaguotų".

  Kaip pranešama, laikraštį „Atlanta Jewish Times" turi nuo 3000 iki 4000 prenumeratorių ir dar apie tūkstantis egzempliorių yra parduodama.


  Džordžas Sorosas pranašauja neramumus ir klasių karą Amerikoje, pasaulinės ekonomikos žlugimą


  Milijardierius Džordžas Sorosas perspėjo, kad globali ekonominė sistema gali žlugti ir Amerikos gatvėse netrukus prasidės neramumai.

  81-nerių investuotojas pareiškė, kad jis greičiau „suduria galą su galu", negu pasilieka turtingas, kadangi pasaulis žengia į „žiaurius" laikus ir Europa kovojanti už savo egzistavimą, „grimsta į chaosą ir konfliktus".

  Jis palaikė eurą, už 2 milijardus dolerių nupirkdamas euroobligacijų ir mano, kad ekonominė situacija panaši į Didžiosios depresijos padėtį 1930-ais metais.

  Euras privalo išgyventi, kadangi kita alternatyva – [euro zonos] suirimas – iššauks krizę, ko nei Europa, nei pasaulis negali sau leisti" pasakė jis duodamas interviu laikraščiui „Nesweek".

  Tai turbūt pati sudėtingiausias ir rimčiausia situacija, kurioje man teko būti per visą savo karjerą. Šiuo metu išsivysčiusiose pasaulio šalyse mes regime visuotinį išlaidų mažinimą".

  Savo perspėjimą jis paskelbė tebekrintant Amerikos vertybinių popierių vertei.

  Ponas Sorosas, žinomas kaip „žmogus, įsilaužęs į Anglijos banką", po to, kai jis 1992 metais uždirbo 1 milijardą dolerių spekuliuodamas krentančiu Anglijos svaru, paskelbė ir dar kelis perspėjimus.

  Geriausias scenarijus – tai defliacija" pasakė jis „Newswek’ui". „Blogiausias scenarijus – tai finansinės sistemos žlugimas".

  Veteranas finansistas pridūrė, kad „visų problemų susijusių su iki šiol buvusiais „klestėjimo metais" akivaizdoje, labai sunku suprasti, koks veiksmas yra teisingas" (tuo pačiu Sorosas pripažįsta Globaliojo Prediktoriaus nesugebėjimą toliau vykdyti globalių procesų valdymą).

  Ekonominę krizę Sorosas palygino su Tarybų Sąjungos žlugimu ir pasakė, kad žmonės ne iki galo supranta, kas vyksta.

  Interviu jis kalbėjo apie tai, kad euro krachas gali „atgaivinti politinius konfliktus, kurie ilgus amžius draskė Europą" ir taip pat paskatinti rasizmo augimą.

  Europietiškas obligacijas jis nupirko daugiausiai iš italų ir iš bankrutavusios „MF Global" firmos, priklausiusios „Goldman Sachs" eksvadovui Džonui Korzainui.  Tuo metu, antradienį centriniame JAV banke – Federalinėje rezervų sistemoje prasidėjo dviejų dienų trukmės susitikimas, kuris, kaip laukiama, turi baigtis sprendimo apie tai, kad 2014 metais palūkanų procentas bus sumažintas iki nulio, paskelbimu.

  D. Sorosas, valdantis iš savo ofiso Niujorke, Manhetene, kaip žinoma savo pinigus darosi ant ilgalaikių solidžių akcijų ir vengia investuoti į auksą.

  Jis palaiko „Užimk Volstrytą" iniciatyvą ir tvirtina, kad reakcija į galimus neramumus gali būti blogesnė, negu patys maištai.

  Tai bus pretekstas susidoroti ir panaudoti jėgos priemones įstatymo bei tvarkos palaikymui" sakė Sorosas.

  Jis taip pat yra Demokratų partijos šalininkas ir mano, prezidentas Barakas Obama „nustebins" šalį, laimėdamas 2012-ųjų rinkimus.

  Pats asmeniškai Sorosas yra buvęs ir sunkesnėse situacijose, lyginant su dabartine krize. Pavyzdžiui 1940-ais jis išgyveno žydų naikinimą Vengrijoje.

  Jo asmeninis gyvenimas irgi nėra „ramus užutėkis", pernai jo ilgametė sugyventinė Adriana Fereir padavė jį į teismą, kaltindama jį teismo įpareigojimų nevykdymu ir jos užpuolimu.

  Tačiau jis sukritikavo ieškinį, pareikšdamas, kad šis „susideda iš melagingų kaltinimų ir akivaizdžiai tėra bandymas pasipelnyti".

  Sorosas pridūrė, kad Europos Sąjunga dar galėtų „atkurti savo prašmatnumą ir JAV, gal būt, galėtų atlikti tą patį sustiprindama savo institucijas".

  Markas Diuelis (Mark Duell)  šaltinis

  Kategorija: VSK | Tegai: euro zona, krize, FRS, ES, Europos Sąjungos žlugimas, FED, ekonomika, B. Obama, D. Sorosas, euras
  Peržiūrėjo: 1398 | Atsisiuntė: 0 | Reitingas: 5.0/1


  PANAŠŪS ĮRAŠAI:
  Paieška
  Strategija...
  Būtina žinoti!
  Antikoraninė biblijinio projekto vadeivų strategija

  KOB.LT RSS

  Versijos.lt RSS
  ŠARVAI
  zinoktiesa.wordpress.com
  Visuomenės Saugumo Koncepcija
  www.versijos.com
  http://bukimevieningi.lt
  Žinok Tiesą! TESA.TK Maisto priedų žinynas Знай ПРАВДУ! КОБ медиа файлы
  Познавательное ТВ Blaivybė - sveikata. Atsisakykite alkoholio, tabako ir kitų priklausomybių..

  Verta žinoti
 • KOB.LT
 • The Concept of Public Safety
 • LDiena.lt
 • VERSIJOS.lt
 • sarmatas.lt
 • Bukime Vieningi
 • Lietuviais.lt
 • Koment.lt
 • valstybe.wordpress.com
 • docentas.wordpress.com
 • Johnsono ne'Blog'as
 • BudrusPilietis.lt
 • Blaivus
 • Mobilusis vėžys

 • Banner rotator


  Šis tas įdomaus
 • MatricaLietuvoje
 • Laurynas Ragelskis
 • dokumentika.org
 • Douktris blog
 • Egzistento blog'as
 • atoveiksmis.lt
 • Klagemauer.TV
 • Pirmyn į praeiti
 • Bugakovo Blog'as
 • zeitgeist.lt
 • homosanitus.lt
 • Sveikatos šaltinis
 • Chemtrailai
  Chemikalai Lietuvos padangėje

  TIESAVIZORIUS
  tiesa.tk
 • Animacija vaikams
  Senoji animacija
 • pasakos.lt
 • PLAKATAI
  Valdžia egzistuoja tol, kol tu palaikai ją
  Rąstas
  rastas