Tr, 12.08.2020, 11:13
| RSS
Skyriaus kategorijos
VSK [46]
Sveikata [19]
Gyvenimas [55]
Mokslas, isTorija [29]
Meniu
Apklausa
Pagal kurią koncepciją gyventi?
Viso atsakymų: 215
Prasmingos mintys
Pravdozor LT
Pravdozor LT
 • plačiau • Draugaukime :)
  Žinok Tiesą Facebook'e

  Žinok Tiesą

  Susikurk savo ženkliuką
  Mes facebook'e
  Sistema Orphus
  Sistema Orphus
  Citatos
  „Daugelis dalykų mums nesuprantami ne dėl to, kad mūsų supratimas silpnas, bet dėl to, kad tie dalykai neįeina į mūsų supratimų ratą”

  „Kiekvienas pagal savo bendrųjų dalykų suvokimo matą dirba sau, o pagal nesuvokimo matą dirba tam, kas žino ir suvokia daugiau“

  "Geriausias vergas - tai tas, kuris galvoja, kad yra laisvas, nesuprasdamas, kad ta jo „laisvė“ tėra laisvės iliuzija. Toks vergas už viską labiausiai pasaulyje myli savo grandines ir nė už ką nenori jų atsisakyti."

  "Iš pradžių tavęs nepastebi, vėliau juokiasi iš tavęs, o vėliau tu laimi" (Mahatma Gandi)

  "Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės" (Dž.R.Lovelis)

  Ateitis priklauso nuo pačių žmonių, t.y. nuo mūsų. "Jei nepakeisime judėjimo krypties, žadame atsidurti ten, link kur judame" - Rytų išmintis.

  Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti. (B. Ferrero)

  "Ir smulkus lietus, jeigu eina ilgai, sukelia potvynį"

  "Ieškokite Tiesos, bet negarbinkite tų, kurie Ją atskleidžia" (Buda)

  "Mes išmokome skraidyti danguje, kaip paukščiai. Mes išmokome plaukioti vandenyje, kaip žuvys. Mums teliko išmokti gyventi žemėje Žmoniškai." (Džordžas Bernardas Šo)  Mūsų baneriai
  Žinok tiesą!
  Veidrodžiai
  zinoktiesa.tk
  pravdu.tk
  Statistika
  Pagrindinis » Failai » TEKSTAS » Gyvenimas

  Klimato atšilimo apgavystė
  20.10.2010, 09:56

  Visi mes per žinias girdime, kad mūsų planetos klimatas šyla, kad vandens lygis kyla ir visa tai yra ”žmogaus kaltė”. Anot JTO CCP ir daugelių vadinamų klimato ekspertų, per pastaruosius 20 metų žemės temperatūra kyla, vandens lygis kyla ir šio priežastis yra CO2. Noriu paaiškinti, kad aš neneigiu to, kad žmogus teršia ir niokoja aplinką kenksmingais teršalais. Mano tikslas yra jus užvesti ant kelio  kurio eigoje patys galėtumėte patikslinti tai ką aš sakau.

  Taigi, norint sužinoti tiesą, reikia pirma suprasti kas tas CO2. Anglies dioksidas tai organizmų kvėpavimo galinis produktas, kuri kiekvienas iš mūsų ir visi gyvūnai  iškvepiame. Ką daugelis pamiršta, kad šis CO2, nepainiojant jo su nuodingu CO (anglies monoksidu) yra esminis elementas mūsų gyvenime, be kurio mūsų gyvenimas neegzistuotu. Ji nėra  tarši medžiaga ir nėra stipriausia šiltnamio efektą sukelianti medžiaga.CO2 yra viena svarbiausių biologiniams organizmams medžiagų. Žinot kas yra stipriausia šiltnamio efektą sukelianti medžiaga? Tai vandens garai, o to mes turime daug. JTO Mokslininkų argumentas yra tai, kad  yra per daug žmonių ir CO2, kas sąlygoje temperatūros kilimui ir atmosferos šilimui. Nors yra nustatyta, kad per žemės gyvavimo laikotatpį CO2 tik mažėjo. Prieš milijonus metų CO2 lygiai buvo šimtus kartų didesni. (Yale university. 2008) Tai kodėl tada mums yra sakoma kitaip? Ką visi jie pamiršta paminėti yra tai, kad CO2 yra pagrindinis augalų gyvybės šaltinis. Be šio elemento jie negalėtų išgyventi. Paklauskite bet kurio rimto biologo ir jis jums patvirtins, kad kuo didesnis CO2 kiekis sąlygoja geresni ir greitesnį augalų pragyvenimą ir plitimą (gamtoje), taip privedant prie jų skaičiaus augimo ir didesnio CO2 pasisavinimo. Žmogaus ir visų gyvūnų iškvepiamas CO2 galimai veikia klimatą tik 0,01%. Tačiau visi mes lankėme biologijos pamokas ir žinome kaip veikia šis ratas. Tikrų, ne valstybės finansuojamų ir remiamų, mokslininkų tyrimai (kaip astrofiziko Piers Corbyn) rodo, kad pagrindiniai veiksniai veikiantis mūsų klimatą yra saulė ir debesų padengimo lygis. Net NASA duomenimis saulė rudo intensyvesnį aktyvumą su artėjančiu saulės maksimumu 2012 matais. Todėl CO2 kiekis atmosferoje neįtakoja globalinės temperatūros.

  Taip matome, kad temperatūra per pastaruosius 140 užfiksuotų metų pradėjo kilti prieš pasaulinius karus, kada žmogaus industrija pasak mokslininkų, neišleisdavo didelių kiekių CO2. Po kario laikotarpyje, kada visa industrinė ekonomika pradėjo sparčiai augti, temperatūra pradėjo kristi. ( prof. Patrick Michaels, Ian Klark ir dr. Tim Ball  )  Atsižvelgiant į  ledynuose išgaunamų ledo pavyzdžių, kuriuose  išsaugota temperatūros ir CO2 kaitą per pastaruosius kelis milijonus metų- CO2 lygis seka paskui temperatūros kaita apytiksliai 800 atstumu.

  Kodėl tada žmonės yra kaltinami dėl ”klimato atšilimo” .

  Visa tiesa slypi už to kas skelbia šią politiką. Per pastaruosius metus G20 susirinkimuose buvo svarstoma CO2 mokesčio galimybė. Originali šio mokesčio pradininkė yra Exon kompanija. Šis mokestis būtu renkamas iš visko kas mus supa. Tikrąja to žodžio prasme tai būtu mokestis už kvėpavimą. O kas ji rinktu? Ogi musų visų geri draugai bankai kaip IMF, World Bank ir t.t.  Nu gerai, jie rinks tą mokestį, kas tada? Ogi nieko ,kaip bankai ir aplinką teršiančios korporacijos ,kaip BP Oil ir Exon, gali vienu metu teršti aplinką ir būti šio mokesčio iniciatoriais bei rėmėjais. Štai čia ir esmė, jūs esate pelnas. Jūs esate banda, kuri yra ganoma tik, kad vėliau gauti pelną. Per žinias girdime, žmones  kaip Al Gore, kurie  kelia sireną, kad klimatas šyla ir vandens lygis drastiškai kils per ateinančius dešimt metu, kaip patys ant pajūrio perka vilas už 4-5 milijonus. Nebloga investicija . Tikrai jie patys netiki tuo ką sako. Paieškojus kas pagrindę propaguoja  šį klimato atšilimą, jau vadinama klimato kaita, visada matosi tie patys asmenys, kurie yra atsakingi už JTO klimato kontrolės panelę. Tai kas juos sieja ?

  2009 metais įvyko ”Climate gate scandal” kada buvo paviešinti University of East Anglia klimato komiteto komiteto narių elektroniniai laiškai, kuriais susirašinėjo įvairūs mokslininkai diskutavę apie klimato atšilimą.Šie laiškai tikrai buvo gauti ne kokio ”hakerio” įsilaužimo  metu, o vieno iš vidinio rato žmonių, kadangi susirašinėjančių pavardės buvo užtamsintos. Taip padarytu tik žmogus bijantis viešumos ir keršto. Laiškai buvo perduoti BBC žinių kanalui, kuris yra stiprus klimato atšilimo propagatorius. Daugiau nei 3 mėnesius apie tai nebuvo pranešta publikai, kol laiškus paviešinęs žmogus suprato, kad apie tai nepraneš. Tada viskas buvo perduota vienai Rusijos svetainei, kuri šią  informacija išplatino publikai. Šiuose laiškuose akivaizdžiai  matoma kaip mokslininkai tarpusavyje diskutavo apie klimato duomenų manipuliaciją. Taip siekiant sukurti baimę žmonėse apie klimato atšilimą. Ir nuslepiant tikrus duomenis arbą jais manipuliuojant kaip patys laiškų autoriai atvirai laiškuose diskutavo kaip jie manipuliuoja duomenis.  Kaip gali žmonės, kurie mums tvirtina, kad klimatas drastiškai šyla ir dirba arba patarinėja pačios JTO klimato kontrolės komisijai ( JTO CCP), tarpusavyje atvirai manipuliuoja duomenimis. Todėl daugelis JTO šalių atsisakė remti JAV Barako Obamos remiamą CO2 mokestį. Iki šiol nėra tvirtai moksliškai patvirtinta, kad žmogus yra kažkaip kaltas dėl klimato atšilimo. Žemės planeta nėra pastovi ir daugelio profesorių nuomone yra per daug sudėtinga mums kažkaip stipriai įtakoti.

  Bet koks stipresnis klimato atšilimas dėl saulės aktyvumo ar debesų padengimo gali sukelti tik viena- naują ledynmetį. Net jei globalinis klimato atšilimas būtu tiesa, jis  pats prie to privestų. Kadangi temperatūros kylimas, neigiamai veikia poliarinius ledynus, kurie yra didžiausios  grino vandens saugyklos. O kas būna kada neribotas kiekis gryno vandens susimaišo su vandenyno vandenių? Grėsmė kyla pasaulinėms šilto vandens srovėms, kaip Golfo srovė, kurios paskirsto šilumą po planeta ir veikia kaip termostatas. Šioms srovėms sutrikus , grėsme kiltu klimato stabilumui, ir mes tikrai nesulauktume šiltų laikų. Žemė šiuo metu yra vadinamame ”tarp lediniame laikotarpyje”. Per pastaruosius milijonus metu vyksta reguliari klimato kaita.  Per žemės istorija buvo ne vienas ledynmetis . Mes esame 10,000-15,000 metu trunkančiame tarp lediniame etape, po kurio visada seka 90,000-100,000 metų ”mini ledynmečio” Todėl mes greičiau sulauksime ledynmečio, negu atšilimo . Ir tie 10,000-15,000 metų jau baigia prabėgti.


  Šaltinis
  Kategorija: Gyvenimas | Tegai: melas, klimato kaita, klimatas, klimato atšilimas, atšilimas
  Peržiūrėjo: 3588 | Atsisiuntė: 0 | Reitingas: 0.0/0


  PANAŠŪS ĮRAŠAI:
  Paieška
  Strategija...
  Būtina žinoti!
  Antikoraninė biblijinio projekto vadeivų strategija

  KOB.LT RSS

  Versijos.lt RSS
  ŠARVAI
  zinoktiesa.wordpress.com
  Visuomenės Saugumo Koncepcija
  www.versijos.com
  http://bukimevieningi.lt
  Žinok Tiesą! TESA.TK Maisto priedų žinynas Знай ПРАВДУ! КОБ медиа файлы
  Познавательное ТВ Blaivybė - sveikata. Atsisakykite alkoholio, tabako ir kitų priklausomybių..

  Verta žinoti
 • KOB.LT
 • The Concept of Public Safety
 • LDiena.lt
 • VERSIJOS.lt
 • sarmatas.lt
 • Bukime Vieningi
 • Lietuviais.lt
 • Koment.lt
 • valstybe.wordpress.com
 • docentas.wordpress.com
 • Johnsono ne'Blog'as
 • BudrusPilietis.lt
 • Blaivus
 • Mobilusis vėžys

 • Banner rotator


  Šis tas įdomaus
 • MatricaLietuvoje
 • Laurynas Ragelskis
 • dokumentika.org
 • Douktris blog
 • Egzistento blog'as
 • atoveiksmis.lt
 • Klagemauer.TV
 • Pirmyn į praeiti
 • Bugakovo Blog'as
 • zeitgeist.lt
 • homosanitus.lt
 • Sveikatos šaltinis
 • Chemtrailai
  Chemikalai Lietuvos padangėje

  TIESAVIZORIUS
  tiesa.tk
 • Animacija vaikams
  Senoji animacija
 • pasakos.lt
 • PLAKATAI
  Valdžia egzistuoja tol, kol tu palaikai ją
  Rąstas
  rastas