"Putino pasirinkimas yra skurdokas: pakartoti „imtinių veiksmą", kurį politinėje kovoje prieš trockistus panaudojo Stalinas 1937 metais. Tuo labiau, jog Putinas 2011 gruodžio 15 d. pavadino šiuolaikinius liberalus trockistais: "Jiems (kontekste - liberalams), kaip ir trockistams: judėjimas – viskas, tikslas – niekas". 1
Ir nors šios sentencijos autorius ne Bronšteinas, bet Bernšteinas, iš esmės – ji tiksliai apibūdina liberalus ir trockistus. Kaip ir Putinas, Stalinas neturėjo savo komandos kovai su trockistais. Vis dėlto jis žinojo vieną tiesą, kuri yra nepriimtina mūsų pseudopatriotams. Jie mano, kad žydai visada yra vieningi siekiant savo tikslų. Tačiau Stalinas žinojo vieną "bet": jie yra vieningi, kol siekia tikslo, bet kai tik jie tą tikslą pasiekia ir pradeda „skirstyti gešeftą", jie, kaip vorai stiklainyje, pradeda ryti vienas kitą, siekiant išlikti valdžios piramidės viršūnėje. Būtent todėl Stalinas gerai susivaldė su išvedžiotojo vaidmeniu, suteikiant galimybę vieniems žydų klanams, esantiems valdžios piramidės viršūnėje, ryti kitus.
Taip atėjo 1937 metai, po kurių aukščiausiuose valdžios ešelonuose trockistai buvo apvalyti, tačiau tai nereiškia, kad kadrai visuose visuomenės sektoriuose pilnai išsilaisvino nuo trockistų. Pagrindinė trockistų revanšo (keršto) priežastis – tai Stalino ir jo aplinkos nesugebėjimas prasilenkti su trockistais terminologinio (sąvokinio) aparato lygmenyje (ir tie ir anie naudojo marksistinę terminologiją). Antroji priežastis – trockistai (reiškia ir liberalai) turi didžiulį talentą mimikrijai. Kai tik Stalinas paskelbė karą trockistams 1, ir išreiškė savo ištikimybę bolševizmo principams 2, tuoj pat daugelis trockistų-karjeristų persidažė į bolševikus. Ir viena iš svarbiausių šios trockistų į bolševikus mimikrijos XX amžiaus pirmoje pusėje pasekmių – ta, kad iki dabar visuomenė savo daugumoje nepajėgi atskirti bolševikus nuo trockistų. Tai ir yra pagrindinė trockistų pergalės prieš bolševikus priežastis po Stalino nužudymo. Vyriausias trockistas – Chruščiovas – ryškiausias šios mimikrijos pavyzdys. Bet baisiausia viso to pasekmė – žiniasklaidos "kruvinų represijų" "demaskavimas". Tik dėl visuomenės nesugebėjimo atskirti trockistų nusikaltimus nuo bolševikų veiksmų, liberalams sąjungoje su trockistais pavyko suardyti ir nugriauti TSRS."
Ištrauka iš darbo „Apie Rusijos ir pasaulio ateities strategiją"
__________
1 - Psichtrockizmas tai – beatodairiškai įžūli savikliova, pretenduojanti realizuoti save politikoje, neįgijus nei būtinų žinių, nei įgūdžių. „Aš – vienintelis ir be jokios alternatyvos išmintingas, ir todėl mano gyvenimo misija – politiškai vesti paskui save budulius, t. y. suteikti jiems gyvenimo prasmę ir valdyti jį jo paties vardu" – toks pradinis dorovinis-etinis psichtrockizmo principas demonstruoja bendro satanizmo principo „Aš geresnis, negu jie, ir todėl Aš turiu teisę, o jie privalo…" porūšį ir konkrečią išraišką.
Šis principas – bendras visoms minios-„elito" kultūroms. Tačiau kiekviena iš minios-„elito" kultūrų, kokiomis yra visos be išimties istoriškai susiklosčiusios ir konfesionaliai sąlygotos šiuolaikinės kultūros, yra savita tuo, kaip joje palaikoma ir iš kartos į kartą atgaminamas minios-„elitarizmas". Šitas savitumas išsireiškia per atitinkamos kultūriškai savitos visuomenės arba socialinės grupės mentalitetą, o taip pat – sociologinį mokslą ir jo gimdomas teorijas (ideologijas). Plačiau čia.
2 - Bolševikai nuo žodžio "большинство" - dauguma, t.y. atstovaujantys tautos daugumai (darbo klasei). Atitinkamai menševikai - tai tautos mažuma - parazituojantis buržuazinis "elitas"...
|